بـرگ نخســـت درباره ميلاد مبتکر شرقنمايشگاه های پیش روخدمات نمايشگاهيگالري تصاويرتماس با ما  

:: نکات مهم جهت یادآوری

ü        ساعات کاری نمایشگاه از 8 صبح لغایت 3 بعدازظهر می باشد، لذا غرفه داران و پرسنل می بایست قبل از فک پلمپ یعنی قبل از ساعت 8:00 صبح در محل سالن خود حضور داشته باشند .

ü        بر اساس قوانین و مقررات نمایشگاه و اطلاع رسانی مکرر یکبار دیگر تاکید می نماید، پوشش بانوان محترم تحت هر عنوان (غرفه دار و متصدی ) باید متناسب با محیط  اداری و شامل  : مقنعه و مانتوی کاملا اداری و متحد الشکل و با رعایت شرع و عرف اسلامی باشد ، لذا استفاده از مانتوهای کوتاه ، جلوباز، چسبان و بدن نما، شال و روسری و همچنین آرایشهای خارج از عرف اکیدا ممنوع می باشد پوشش بانوان و آقایان (غرفه داران خارجی) می بایست در داخل غرفه بر اساس قوانین و مقررات جمهوری اسلامی باشد.

ü        هرگونه استفاده از آقایان غرفه دار با پوششهای نامناسب که به انحاء مختلف اعم از لباس ، مدل موهایی که مبین اشاعه  خلاف شئونات اسلامی می باشد، ممنوع است .

خواهشمند است با رعایت کامل دستورالعمل های یاد شده ما را در امر برگزاری هرچه بهتر نمایشگاه یاری فرمائید.


ü        مسئولیت حفظ ونگهداری از اموال غرفه در زمان فعال بودن سالن ها بعهده مشارکت کنندگان می باشد .

ü        برگزاری هرگونه مسابقه و قرعه کشی و یا مراسم متفرقه بدون هماهنگی واحد حراست و روابط عمومی ممنوع است.

ü        غرفه داران موظفند درساعت پایانی کار نمایشگاه و قبل از خروج بازدید کنندگان غرفه را ترک ننموده و حداقل تا زمان پلمپ سالن یکی از آنان داخل غرفه حضور داشته باشد .

ü        حفاظت و مراقب از اموال شخصی از قبیل : دوربین فیلم برداری و عکاسی ، ویدئو، لب تاپ، تلفن همراه،  وجه نقد ، اسناد و مدارک ، کیف دستی و....در ساعت کار نمایشگاه بر عهده خودافراد بوده و از قرار دادن آن در کانترها جدا خوداری نمایید.

ü        از مشارکت کنندگان محترم تقاضا می گردد تا در صورت مراجعه افراد سودجو و تکدی گر تحت عناوین مختلف از جمله خیریه و از این قبیل به غرفه، مراتب را بلافاصله جهت برخورد مقتضی به واحد حراست شرکت سهامی نمایشگاهها اعلام فرمایند.

 ü        شرکت کنندگان جهت تهیه غذای روزانه پرسنل و مدعوین خود ملزم هستند تا نسبت به عقد قرارداد با رستورانهای مستقر در محوطه نمایشگاه که ﻣﻄﺎﺑﻖ ﺑﺎ ﭘﺮوﺗﮑﻞ ﻫﺎی ﺑﻬﺪاﺷﺘﯽ ﻣﺼﻮب ﺻﻨﻔﯽ ذﯾﺮﺑﻂ در محوطه نمایشگاه فعالیت می نمایند، اقدام نمایند. از ورود غذا از خارج از محوطه نمایشگاه توسط شرکت سهامی نمایشگاهها جدا" و اکیدا" ممانعت بعمل خواهد آمد.تعداد بازدید : 1806
:: ثبت نظر ، پیشنهاد و انتقاد ...
:: فرم ارتباط ...
:: ثبت پرسش ...
:: فرم تماس با ما ...
ساعت و تاریخ : 08:44- 1403/3/29
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیکی :
شماره تماس :
توضیحات :
:: نمايشگاه های پیش رو:: اخبار و رويدادها:: دفترچه دستورالعمل و فرمهای ویژه :: تهيه لوازم و تجهيزات نمايشگاهي:: درخواست ترخیص موقت کالا از گمرک:: لیست شرکتهای حاضر در نمایشگاهها:: شکایات و پيشنهادات
 

بـا حمایـت و همکـاری

پیوندهای مرتبط

:: وزارت صنعت، معدن و تجارت :: سازمان توسعه تجارت ایران :: شرکت نمایشگاههای بین المللی ايران